Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HeavenTour - FATIMA

Terapia autyzmu. Na wesoło. Z szacunkiem. Niedyrektywnie.

W Zamościu Stowarzyszenie Abrakadabra organizuje warsztaty dla rodziców i terapeutów dzieci i osób z autyzmem.
Terapia autyzmu. Na wesoło. Z szacunkiem. Niedyrektywnie.

Jednym z prowadzących jest Adrian Borowik, z Fundacji Przylądek Dobrej Nadziei. Podstawowym tematem jest warsztat „Zabawa inspirująca rozwój”.

POSŁUCHAJ

Jak podkreśla Adrian Borowik rozwój społeczny jest kluczem w terapii autyzmu. Drugim i bardzo istotnym warsztatem jest „Mówić każdy może”.
POSŁUCHAJ

Projekt warsztatów skierowany był do 15 uczestników. Zgłosiło się jednak więcej osób. Zapotrzebowanie na tego typu zajęcia w Zamościu jest bardzo duże – powiedziała Małgorzata Lipczewska-Litwińczuk, prezes Stowarzyszenia Abrakadabra.
POSŁUCHAJ

W związku z ogromnym zainteresowaniem będzie kolejna edycja zajęć. Warsztaty finansowo wspiera Województwo Lubelskie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Super siostra niedługo się widzimy na pewno skorzystam po długim czasie znowu wrócą wspomnienia do zobaczeniaData dodania komentarza: 18.02.2025, 00:17Źródło komentarza: Iwona ChmielewskaAutor komentarza: JarekTreść komentarza: Bóg zapłać !Data dodania komentarza: 15.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Gietrzwałd to nie śmietnikAutor komentarza: Krzysztof , też z lubelskiegoTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu prowadzonego przez KS. Wojciecha z Kat.Radia Zamosc. z p.Iwona Chmielewska , przewodnikiem po Wiecznym Mieście i myślę,że postawiono wiele celnych pytań odnośnie ciekawostek przy zwiedzaniu Rzymu , odpowiedzi jak najbardziej zachęcają aby się Tam w Roku świętym znaleźćData dodania komentarza: 12.02.2025, 15:24Źródło komentarza: Iwona ChmielewskaAutor komentarza: JCTreść komentarza: Super ! Dziękuję, że takie spotkania się odbywają. To również lekcja dla młodego pokolenia, że w taki sposób również można służyć drugiemu człowiekowi, bo tych osób można powiedzieć nie widać, ale ktoś różne prace w parafii i nie tylko musi wykonać.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 09:25Źródło komentarza: Maria Witkowska wzorem dla młodego pokoleniaAutor komentarza: BarbaraTreść komentarza: Brazylia ma bardzo fajne plaże, to kraj pełen radosnych i przyjaznych ludzi, ponadto najlepsze plaże na Karaibach można zobaczyć na Dominikanie https://carter.eu/kierunki/karaiby/dominikana/Data dodania komentarza: 10.02.2025, 14:13Źródło komentarza: Brazylia – gdzie znajdziemy najlepsze plaże?Autor komentarza: Pamiętajmy o Dzieciach ZamojszczyznyTreść komentarza: Dziękujemy za pracęData dodania komentarza: 8.02.2025, 10:47Źródło komentarza: dr Beata Kozaczyńska