Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 10 marca 2025 17:10
Reklama MC-POWER

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Skokówce

Na wydarzenie zaprosił Samorząd Gminy Zamość, Sołtysi i Rady Sołeckie Sołectw Skokówka i Zwódne, KGW oraz OSP w Skokówce.
Festyn z okazji Dnia Dziecka w Skokówce

W sobotę (01.06) przy świetlicy wiejskiej w Skokówce odbył się międzysołecki festyn z okazji Dnia Dziecka. Na uczestników czekały atrakcje, w tym zabawy animacyjne, interaktywne mini ZOO, otwarty pokaz talentów i nie tylko.

O przygotowanych atrakcjach mówi sołtys Skokówki, Ryszard Żołopa.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Festyn z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany w Skokówce już po raz trzeci.

Organizatorami wydarzenia byli Samorząd Gminy Zamość, Sołtysi i Rady Sołeckie Sołectw Skokówka i Zwódne, KGW oraz OSP w Skokówce. 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Super siostra niedługo się widzimy na pewno skorzystam po długim czasie znowu wrócą wspomnienia do zobaczeniaData dodania komentarza: 18.02.2025, 00:17Źródło komentarza: Iwona ChmielewskaAutor komentarza: JarekTreść komentarza: Bóg zapłać !Data dodania komentarza: 15.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Gietrzwałd to nie śmietnikAutor komentarza: Krzysztof , też z lubelskiegoTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu prowadzonego przez KS. Wojciecha z Kat.Radia Zamosc. z p.Iwona Chmielewska , przewodnikiem po Wiecznym Mieście i myślę,że postawiono wiele celnych pytań odnośnie ciekawostek przy zwiedzaniu Rzymu , odpowiedzi jak najbardziej zachęcają aby się Tam w Roku świętym znaleźćData dodania komentarza: 12.02.2025, 15:24Źródło komentarza: Iwona ChmielewskaAutor komentarza: JCTreść komentarza: Super ! Dziękuję, że takie spotkania się odbywają. To również lekcja dla młodego pokolenia, że w taki sposób również można służyć drugiemu człowiekowi, bo tych osób można powiedzieć nie widać, ale ktoś różne prace w parafii i nie tylko musi wykonać.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 09:25Źródło komentarza: Maria Witkowska wzorem dla młodego pokoleniaAutor komentarza: BarbaraTreść komentarza: Brazylia ma bardzo fajne plaże, to kraj pełen radosnych i przyjaznych ludzi, ponadto najlepsze plaże na Karaibach można zobaczyć na Dominikanie https://carter.eu/kierunki/karaiby/dominikana/Data dodania komentarza: 10.02.2025, 14:13Źródło komentarza: Brazylia – gdzie znajdziemy najlepsze plaże?Autor komentarza: Pamiętajmy o Dzieciach ZamojszczyznyTreść komentarza: Dziękujemy za pracęData dodania komentarza: 8.02.2025, 10:47Źródło komentarza: dr Beata Kozaczyńska