Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MC-POWER

Zamość - Konferencja ,,Samorząd - partnerem w biznesie".

Rozmawiano o gospodarczym rozwoju regionu i jego wpływie na bezrobocie
Zamość - Konferencja ,,Samorząd - partnerem w biznesie".
Autor: Łukasz Kot
POSŁUCHAJ

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu, Starostwo Powiatowe oraz Urząd miasta Zamość zorganizowały (01.03.2024, Carskie Koszary w Zamościu) konferencję pt. ,,Samorząd - partnerem w biznesie".

Specjalnym zaproszonym gościem był Robert Lisicki, dyrektor Departamentu Pracy w Konfederacji Lewiatan w Warszawie, ekspert rynku pracy, który mówił o wyzwaniach dla przedsiębiorców w 2024 r.

Stanisław Grześko, starosta zamojski, mówił o realizowanych kierunkach rozwoju na terenie powiatu. 

O tym, jak miasto Zamość wykorzystuje podstrefę ekonomiczną mówił Tomasz Kossowski, dyrektor Wydziału Rozwoju miasta i Funduszy Zewnętrznych UM Zamość.

Na zakończenie konferencji ,,Samorząd - partnerem w biznesie" wręczono wyróżnienia w kategorii: Pracodawca Miasta Zamość, Pracodawca Powiatu Zamojskiego, Lider Aktywizacji Osób Młodych oraz Debiut Biznesowy.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Super siostra niedługo się widzimy na pewno skorzystam po długim czasie znowu wrócą wspomnienia do zobaczeniaData dodania komentarza: 18.02.2025, 00:17Źródło komentarza: Iwona ChmielewskaAutor komentarza: JarekTreść komentarza: Bóg zapłać !Data dodania komentarza: 15.02.2025, 09:12Źródło komentarza: Gietrzwałd to nie śmietnikAutor komentarza: Krzysztof , też z lubelskiegoTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu prowadzonego przez KS. Wojciecha z Kat.Radia Zamosc. z p.Iwona Chmielewska , przewodnikiem po Wiecznym Mieście i myślę,że postawiono wiele celnych pytań odnośnie ciekawostek przy zwiedzaniu Rzymu , odpowiedzi jak najbardziej zachęcają aby się Tam w Roku świętym znaleźćData dodania komentarza: 12.02.2025, 15:24Źródło komentarza: Iwona ChmielewskaAutor komentarza: JCTreść komentarza: Super ! Dziękuję, że takie spotkania się odbywają. To również lekcja dla młodego pokolenia, że w taki sposób również można służyć drugiemu człowiekowi, bo tych osób można powiedzieć nie widać, ale ktoś różne prace w parafii i nie tylko musi wykonać.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 09:25Źródło komentarza: Maria Witkowska wzorem dla młodego pokoleniaAutor komentarza: BarbaraTreść komentarza: Brazylia ma bardzo fajne plaże, to kraj pełen radosnych i przyjaznych ludzi, ponadto najlepsze plaże na Karaibach można zobaczyć na Dominikanie https://carter.eu/kierunki/karaiby/dominikana/Data dodania komentarza: 10.02.2025, 14:13Źródło komentarza: Brazylia – gdzie znajdziemy najlepsze plaże?Autor komentarza: Pamiętajmy o Dzieciach ZamojszczyznyTreść komentarza: Dziękujemy za pracęData dodania komentarza: 8.02.2025, 10:47Źródło komentarza: dr Beata Kozaczyńska