Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HeavenTour - FATIMA

5 lat działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

W dniu 5 października 2016 r. w ostatnich trzech garnizonach Policji zakończył się proces wdrożenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
5 lat działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje nieprzerwanie od pięciu lat. W tym czasie dzięki zaangażowaniu osób z niej korzystających jak i policjantów dokonano wielu zmian funkcjonalnych, które pozwoliły usprawnić to narzędzie i spowodowały, że stało się ono skutecznym kanałem wymiany informacji pomiędzy mieszkańcami a Policją. Ta współpraca zaowocowała skutecznymi działaniami na rzecz poprawy poczucia bezpieczeństwa ludzi. Co to za narzędzie? Wyjaśnia oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

POSŁUCHAJ

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest doskonałym narzędziem do poprawy bezpieczeństwa.

POSŁUCHAJ

Dzięki zgłoszeniom dokonanym za pośrednictwem aplikacji udało się rozwiązać wiele lokalnych problemów, które mogłyby się z pozoru wydawać błahe, a które to w istotny sposób utrudniały codzienne życie.

POSŁUCHAJ

Jakie są najczęściej wybierane zagrożenia?

POSŁUCHAJ

Policja zachęca do tego, aby niepokojące zdarzenia nanosić na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

POSŁUCHAJ

 

Jeżeli chcesz mieć wpływ na stan bezpieczeństwa w Twojej okolicy podziel się swoimi spostrzeżeniami z Policją. Reaguj na zagrożenia a wspólne działania przyniosą oczekiwany efekt.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze