Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama naNOVO

Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi - ruszyły zapisy dla tenisistów

W dniach 22-23 maja na kortach tenisowych przy ul. Studziennej 2 w Zamościu odbędą się Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi.
Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi - ruszyły zapisy dla tenisistów

Rozgrywki adresowane są do graczy I i II – ligowych oraz dla zawodników w wieku 45+. Radosław Gierlach, jeden z organizatorów Polskiej Ligi Tenisa przyznał, że w turnieju może zagrać każdy, kto nigdy nie był notowany na listach zawodniczych PZT oraz nie jest trenerem bądź instruktorem tenisa ziemnego.

POSŁUCHAJ


Dwóch najlepszych graczy z każdej kategorii uzyska bezpośredni awans do Ogólnopolskiego Finału Wiosennych Mistrzostw PLT 2021, który odbędzie się w dn. 19 - 20 czerwca w Gdyni.

POSŁUCHAJ

Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi rozegrane zostaną w Zamościu po raz pierwszy, po to by gracze mogli sprawdzić się z innymi zawodnikami, którzy na nasz teren przyjadą z całej Polski.
POSŁUCHAJ

Każdy zawodnik musi posiadać licencję Polskiej Ligi Tenisowej. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku (20.05) kliknij A na jakich zasadach?
POSŁUCHAJ

Na uczestników tradycyjnie czeka dużo gry, bo w sobotę (22.05) rozegrana zostanie faza grupowa, a dzień później w niedzielę (23.05) toczyć się będzie rywalizacja w ramach drabinki.

POSŁUCHAJ


Dla każdego uczestnika turnieju przygotowano atrakcyjne nagrody. Najlepsi zawodnicy otrzymają pamiątkowe statuetki i wezmą udział w Ogólnopolskim Finale, który zaplanowano w Gdyni.
POSŁUCHAJ

Serdecznie zachęcamy do zapisów, a gracze którzy chcieliby skorzystać z fachowych wskazówek instruktorów tenisa ziemnego mogą zapisać się na dodatkowe zajęcia.

KT Return Zamość szkoli amatorów i zawodowych graczy na każdym poziomie nauczania oraz prowadzi nabory dla grup początkujących dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisów na zajęcia można dokonać pod nr tel. 665 708 060

Gracze, którzy chcieliby skorzystać z kortów przy ul Studziennej 2 w Zamościu mogą dokonać ich rezerwacji pod tym samym numerem telefonu. Rezerwacja kortów prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 -19.00, a w weekendy w godz. 15.00-19.00.Do dyspozycji graczy dostępnych jest sześć pełnowymiarowych kortów oraz jeden dodatkowy kort dla dzieci. Wszystkie korty wyposażone są w nowoczesne oświetlenie typu LED, można więc grać także wieczorami.

Wszystkich sympatyków aktywności fizycznej zapraszamy do zapisów na zajęcia, a doświadczonych graczy zachęcamy do zapisów do turnieju.

Zapisy:

Wiosenne Mistrzostwa Zamościa 2021 w ramach II Ligi kliknij

Zajęcia do grup dzieci, młodzieży i dorosłych oraz na treningi indywidualne kliknij
 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III